אודות

kinneret_about

נולדתי  ב 1968 בישראל. את לימודי האדריכלות בתואר  B.ARCH   סיימתי, בהצלחה, בטכניון בחיפה  בשנת 1997.

לאחר סיום  הלימודים עבדתי  כאדריכלית במשרד המתמחה בתכנון עירוני ומבנים ציבוריים.

בשנת 2000 יצאתי לדרך עצמאית והקמתי משרד, העוסק בתכנון בתים פרטיים, עיצוב פנים, הרחבות ושיפוצים.

מתגוררת במושב משגב דב, נשואה ואם לשלושה ילדים.

 

 

על המשרד ואמונתו-

במשרד אני עוסקת בתהליך הבניה משלב התכנון הראשוני,  מלווה את הפרויקטים בטיפול מול הועדות, הכנת תוכניות עבודה לקבלנים, ליווי בבחירת חומרי גמר, יעוץ ופיקוח אדריכלי בשטח.

המשרד עוסק בין השאר במתן יעוץ והכוונה לפני קניה ולפני קבלת החלטות בנושאי שיפוץ או הרחבה- בנושא זה ניתנת     חשיבות רבה לנושא הקיימות, שימור אנרגיה וחשיבה סביבתית, ("בניה ירוקה") .

האדריכלות שלי היא אדריכלות מודרנית, מקורית ואישית. היא  מתייחסת לפונקציה בדרך ישירה.

התהליך מתחיל מבפנים החוצה- המעטפת, על אף חשיבותה האסטטית מהווה עטיפה לחיים שלמים, לעולם שלם של דינמיקה, קשרים והוויה משפחתית.  החשיבות היא לפונקציונליות ולנוחות המשפחתית בתוך הבית אותו אני מתכננת עבור המזמין.

עם השנים למדתי, מה שגדולים ממני ידעו מזמן… less is more…

איפוק- היא מילת מפתח בעולם השפע של היום, כאשר אנו סובבים מגוון רחב כלכך של אפשרויות, מוצרים, חומרים, צבעים, גוונים וסגנונות- החכמה היא להישאר נקי, להישאר נאמן למקור, ולתכנן עבור הלקוח את הנכון לו, והמדויק לו. לא קל לוותר על מגוון רחב של אלמנטים עיצוביים, אך וויתור על אמצעי קישוט יהווה  יתרון מתמשך בשימוש ובתיפקוד היום יומי בבית.  הימנעות מקישוטיות יתר ייתן "מקום" לחיים בבית , הניקיון התכנוני- מפנה מקום לדינמיקה ולחיים היום יומיים. בתהליך התכנון, מקומו של הלקוח ומשפחתו: צרכיו, חלומותיו ותקציבו – במרכז. מקומי הוא בהכוונה, יעוץ ותכנון מקצועי תוך שמירה על האמת האדריכלית שלי. אני מקפידה על שילוב הלקוח לאורך כל התהליך, בגיבוש הפרוגרמה ובתכנון, המביא לידי ביטוי , באופן אישי, את אורח חייו של הלקוח ומשפחתו. תפיסת התכנון שלי היא תפישה טוטלית, הקפדה על המכלול והפרטים. אין הפרדה בין מעטפת לחלל ובין אדריכלות לעיצוב פנים, הדברים משתלבים ומקבלים את מלוא תשומת הלב מהכלל אל הפרט. חשיבות רבה אני נותנת ליחסי פנים-חוץ, חיבור הבית אל הסביבה בה הוא ממוקם.  בתים פרטיים הנבנים על הקרקע חייבים , לדעתי, שיהיו קשורים ומושפעים מהסביבה העוטפת אותם, מכיווני אויר, עונות שנה ואקלים.

אני יוצרת מתוך אהבה גדולה למקצוע, ושומרת על יחס אישי ומכובד לכל לקוח.